532-551-746 szybki kontakt

Przeprowadzki Radom Cennik

Koszt związany z oferowanymi przez naszą firmę usługami transportowymi zawsze ustalany jest indywidualnie.

Cena przeprowadzki uzależniona jest od wielu czynników tj.:

 • ilość mebli, sprzętu i elementów do przetransportowania,
 • odległości transportu,
 • warunków noszenia (schody, piętra, windy itp.),
 • wagi przewożonego mienia,
 • rodzaju transportowanego mienia (meble, sprzęt elektroniczny, instrumenty, akta itd.),
 • zakresu pakowania i sposobu zabezpieczenia mebli,
 • zakresu demontażu elementów i ich późniejszego montażu.

Formularz wyceny przeprowadzki

Wybierz nasze przeprowadzki Radom. Cena związana z naszą usługą przedstawiana jest po otrzymaniu szczegółowych informacji zlecenia.

Skorzystaj z darmowej wyceny. Wypełnij formularz kontaktowy, a a w 24h otrzymasz ofertę cenową.

  Dane kontaktowe

  Dane dotyczące usługi

  Dlaczego my?

  Każde zlecenie traktujemy indywidualnie

  Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce całego mieszkania, czy tylko kilku przedmiotów, nasza firma przeprowadzkowa jest gotowa sprostać Twoim wymaganiom. Nasi pracownicy są wyszkoleni i doświadczeni w różnych rodzajach przeprowadzek, dlatego mogą pomóc Ci na każdym etapie procesu. Bezpieczne przeprowadzki na terenie Radomia tylko z nami!

  Przystępny cennik przeprowadzek

  Przeprowadzki Radom to dbanie o kieszeń klientów. Choć ostateczna wycena uzależniona jest od wielu czynników, które wymieniliśmy powyżej, to możesz mieć pewność, że będzie atrakcyjna dla Ciebie. Wycena każdego zlecenia odbywa się indywidualnie. Podejmij z nami kontakt telefoniczny, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka, lub wypełnij formularz kontaktowy. Wycena małej przeprowadzki będzie różnić się od dużej usługi, więc przemyśl, co i na jaką odległość chcesz przewieźć, a my zaplanujemy transport i plan przeprowadzki w Radomiu. Koszt przeprowadzki uzależniony jest od czynników, które wymieniliśmy.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Zamawiając u nas usługę przeprowadzki, powierzasz nam swoje mienie. Obdarzasz zaufaniem, którego nie możemy zawieźć, dlatego priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo przewożonego towaru, bez względu czym on jest. Dbamy, aby każdy mebel, sprzęt, czy inny ładunek był jak najlepiej zabezpieczony zarówno w transporcie, jak i podczas wynoszenia i wnoszenia, a także montażu, jeśli zdecydujesz się rozszerzyć usługę (do uzgodnienia). Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzek i transportu pozwala nam na całkowicie bezepiczny przewóz powierzonego mienia. Wiemy, jak je prawidłowo zabezpieczyć, aby nie zostało uszkodzone w transporcie. Posiadamy odpowiednie polisy ubezpieczeniowe, które zabezpieczają Cię w razie uszkodzeń mienia, jednak spokojnie – u nas się to nie zdarza. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług. Tanie przeprowadzki Radom tylko z nami!

   

  Usługę ustalamy indywidualnie!